FRA

Felhívások

A Marokkói Királyság Nagykövetségének álláshirdetése

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Marokkói Királyság Nagykövetsége azonnali kezdéssel adminisztratív munkatársat keres.

Munkaköri feladatok:

  • A Nagykövet, illetve a diplomaták munkájának támogatása és programmjának szervezése
  • A Nagykövetség működésének segítése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal és a partnerekkel
  • Titkársági és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Diszkérció és titoktartás
  • Gyors és hatékony problémakezelés
  • Magasfokú precizitás és megbízhatóság
  • A magyar és a francia nyelv felsőfokú ismerete (angol nyelvtudás előny)
  • Jó megjelenés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Munkabér

  • Bruttó 1121,88 euró

Felvételi feltételek:

A jelentkezéshez csatolni kell egy francia vagy angol nyelvű motivációs levelet, egy részletes francia vagy angol nyelvű önéletrajzot, illetve esetlegesen ajánlólevelet, mindezt pedig az alábbi módon kérjük eljuttatni hozzánk:

  • emailben a sifamabudap@t-online.hu címre
  • levélben a 1122 Budapest, Gaál József út 6. címre